Tým OMG Robotics

OMG Robot

Ing. Pavel Šafl

Publikace
3D tisk
Elektronika
vzdělávání
Tým OMG Robotics

Mezi oblasti mého zájmu patří hlavně 3D tisk a vzdělávání, ale věnuji se také elektronice, návrhu funkčních prototypů, konstrukci a dalším činnostem. O 3D tisk jsme se začal zajímat asi před sedmi lety, kdy jsem začal řešit své první projekty. Po dvou letech zkušeností s 3D tiskem jsem začal dělat školení pro firmy a následně i pro školy a učitele.  

Působím jako výzkumný pracovník na Vysokém učení technickém v Brně, kde se věnuji polymerním materiálům, tribologickým vlastnostem a mechanickým vlastnostem různých materiálů. Na VUT studuji také doktorát, který mi napomáhá řešit různé problémy při vývoji elektroniky. Poněvadž se snažíme veškerou elektroniku vyrábět sami, tak je nutné dbát na kvalitu a využití nejnovějších technologii. 

 

Pro Tým OMG Robotics řeším hlavně obchod, školení, vztah s veřejnosti a mnoho dalšího. 

Pro jakékoliv informace ohledně školení pro micro:bit nebo školení 3D tisku mě můžete kontaktovat pomocí emailu, který je uveden níže.  

pavel.safl@omgrobotics.com

Další členové týmu OMG Robotics
OMG Robot

Bc. Tatiana Gašparová

Grafika
Marketing

Jsem studentka VŠ se zájmem o grafický design, úpravu fotek, sociální média a v podstatě vše, kde můžu být kreativní. Nedávno jsem absolvovala univerzitní kurzy jako Brandbuilding a Brand & social media. Z praktických dovedností pracuji v Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom a Adobe Premiere Pro. Nejraději tvořím minimalistické návrhy pro sítotisk (na oblečení, samolepky atd.), ale také mě velmi baví vytvářet vlastní šablony Instagram stories.

Pro Tým OMG Robotics tvořím hlavně obsah pro sociální sítě a dále grafiku vše produktů a projektů.  

OMG Robot

Jan Komenda

školení a projektové dny

jan.komenda@omgrobotics.com

Podporují nás: