Tým OMG Robotics

OMG Robot

Ing. Pavel Šafl

Publikace
3D tisk
Elektronika
vzdělávání
Tým OMG Robotics

Mezi oblasti mého zájmu patří hlavně 3D tisk a vzdělávání, ale věnuji se také elektronice, návrhu funkčních prototypů, konstrukci a dalším činnostem. O 3D tisk jsme se začal zajímat asi před sedmi lety, kdy jsem začal řešit své první projekty. Po dvou letech zkušeností s 3D tiskem jsem začal dělat školení pro firmy a následně i pro školy a učitele.  

Působím jako výzkumný pracovník na Vysokém učení technickém v Brně, kde se věnuji polymerním materiálům, tribologickým vlastnostem a mechanickým vlastnostem různých materiálů. Na VUT studuji také doktorát, který mi napomáhá řešit různé problémy při vývoji elektroniky. Poněvadž se snažíme veškerou elektroniku vyrábět sami, tak je nutné dbát na kvalitu a využití nejnovějších technologii. 

 

Pro Tým OMG Robotics řeším hlavně obchod, školení, vztah s veřejnosti a mnoho dalšího. 

Pro jakékoliv informace ohledně školení pro micro:bit nebo školení 3D tisku mě můžete kontaktovat pomocí emailu, který je uveden níže.  

pavel.safl@omgrobotics.com

Další členové týmu OMG Robotics
OMG Robot

Michal Gahér

automatizace
Mechatronika

  • Absolvoval FEI STU v Bratislavě a v týmu zastává funkci výroby nástrojů pro vybavení dílen. Michal se věnuje testování a také inovacím různých výrobků.
OMG Robot

Lukáš Okienka

Strojírenská výroba
servis a údržba strojů

Lukáš studoval na STU v Trnavě a poté se věnoval realizaci na naších starších elektrotechnických a mechanických návrzích. 

Tým OMG Robotics